Lista e Kosovës: Ftohet lojtari i Barcelonës, trajneri Bunjaki kallxon arsyen

 

Në listën e të ftuemve për dy ndeshjet e ardhshme të Kosovës asht pa edhe i riu Labinot Kabashi, pjese e te rijve te Barcelones.

Albert Bunjaki ka theksue se asht lojtar i ri që e ka në plane për t’ardhmen.

“Lojtar interesant dhe lojtar i së ardhmës. Asht pjesë e strategjisë tonë për t’ardhmen e Kombëtares”, tha Bunjaki.