LIVE shihne ndeshjen mes Milanit dhe Shkëndijes (video)

Klubi shqiptar nga Maqedonia, “Shkëndija” asht tue luejt kundër ekipit të madh italian, “Ac Milan”, e vlefshme për Ligën e Europës.

Ma poshtë, e keni linkun ku mund ta shihni ndeshjen: