Lorik Cana vjen me nji lajm të keq!

lorikuu

Lorik Cana ka paralajmëru se mbas Euro 2016 do të pensionohet nga Kombëtarja shqiptare

Cana pritet me i thanë lamtumirë Kombëtares shqiptare mbas Euro 2016.

Kapiteni i ekipit kuqezi këtë e ka konfirmu në nji intervistë për “Panorama Sport”.

“Unë kam pasë nderin që të jem kapiten i këtij brezi dhe të jap sa ma shumë nga përvoja ime për lojtarë si Ajeti apo Gjimshiti që do të jenë e ardhmja e Kombëtares”, ka deklarue ai.

“Mbas Europianit do të marr disa ditë pushime përpara se të ndërmarrë nji vendim të konsultuem edhe me familjen time se çfarë do të bajë”, ka theksu ai.

Shperndaje në: