Luksemburg – Shqipni 0 me 2

Kombëtarja shqiptare e mujti Luksemburgun, ndeshje që zhvillohet në kuadër të miqësoreve të muejit Mars, si fazë pregaditore për finalet e Europianit, që kane me nisë në Qeshor, në Francë.

Rezultati i ndejshes perfundoi 0 me 2, për Shqipninë. Gollat u shenuen nga Armando Sadiku dhe Sokol Cikalleshi.

 

Ja edhe goli i dytë i Kombëtares. Këtë herë shënon Sokol Cikal…Ja edhe goli i dytë i Kombëtares. Këtë herë shënon Sokol Cikalleshi Official …http://sport.albeu.com/sport/shenon-edhe-cikalleshi-shqiperi-luksemburg-2-0-video/238993/

Posted by Albeu.com on Tuesday, March 29, 2016

Kjo asht miqësorja e dytë që po e luejnë kuqezijtë.

 

Shqipëria mposhti Luksemburgun. http://sport.albeu.com/sport/s…Shqipëria mposhti Luksemburgun. Shikoni dy golat e shënuar …http://sport.albeu.com/sport/shqiperia-mposht-luksemburgun-video/238995/

Posted by Albeu Sport on Tuesday, March 29, 2016

 

Shperndaje në: