Lum Chelsea për këtë tifoze që ka!

Sophie Rose asht nji modele mjaft e njohun në Mbretninë e Bashkueme. Ajo jeton në Londër dhe futbolli asht pasioni i saj ma i madh.

Bukuroshja ishullore nuk e humbë asnjiherë rastin për me ndjekë ekipin e Chelsea në “Stamford Bridge”, dhe në bazë të postimeve në rrjetet sociale, menxi po pret për sezonin e ri.

1468277641_3 1468277654_4 1468277683_6