Lutjet emocionuese të Pogba’s për viktimat e Nice

Mesfushori francez, Paul Pogba ka reague për sulmin terrorist të ndodhun mbramjen e djeshme në Nice të Francës.

Me nji mesazh në rrjetin social ‘Facebook’, Pogba përlot botën me fjalët dhe lutjet e tij për nji botë në paqe dhe pa viktima.

Lutjet e mia shkojnë për të gjithë viktimat në Nice dhe gjithashtu për të gjithë viktimat në disa vende, që Perendiame i dhanë forcën për me kalue këtë test ???????? lutu për botën‪#‎paqe ‪#‎prayfortheworld”, shkruen Paul Pogba.

Shperndaje në: