Mancini befason me deklaratën për Interin

ROBERTO-MANCINI

Roberto Mancini ka deklarue se aktualisht nuk ka asgja lidhun me drejtimin e përfaqësueses së Anglisë.

“Tash për tash nuk ka asgja lidhun me drejtimin e Anglisë.

Inter? Nuk e kam pa ndonji ndeshje të tyne me De Boer dhe nuk kam çka me thanë”, u shpreh italiani.