Mancini kallxon për planin e tij të madh nëse kishte me qëndrue në Inter

Roberto Mancini ka folê për largimin e tij nga Interi.

Mancini u largue pak ditë para fillimit të sezonit të ri nga ekipi zikaltër.

“Interi? Ka mbarue kjo punë. Na u ndamë mirë, por nuk pranoj se ne kemi bisedue për këtë gjatë stërvitjeve të verës”.

“Juventus ka me fitue sërish titullin dhe vetëm Zlatan Ibrahimovic e Yaya Toure kanë mujt m’i ndryshue gjanat”, theksoi Mancini.

Shperndaje në: