Maqedonia me penallti ndaj Shqipnisë (video)

Odise Roshi e përcolli mirë nji harkim të Sadikut dhe nga nji pozitë e vështirë arriti me gjuae me kry për epërsinë ndaj Maqedonisë 0-1 në minutën e 53’t.

Rezultati në ndeshjen asht barazue 1-1 në minutën e 78.

Trajkovski e shndërroi në gollë nji penallti, që u akordue mbasi topin e preku në dorë Odise Roshin. /metro

 

Renditja e Grupit G:

 

Shperndaje në: