Mbas gollit të çmendun, futbollisti i Fenerbahces ban nji veprim që befason shqiptarët (video)

Gjatë ndeshjes mes Fenerbahces dhe Manchester United, futbollisti i ekipit turk ka ba nji gjest shqiptar mbas shënimit të nji supergolli.

Sow mbas gollit ka festue tue ba shqiponjën, nji gjest ky i cili bahet nga krejt futbollistët shqiptarë mbas shënimit të gollit.

Nuk e dijmë nëse këtë futbollist e lidh gja me shqiptarët, apo thjeshtë i pëlqen si mënyrë e festimit.

Shperndaje në: