Mbërrin në Milano blemja e bujshme (video)

Hakan Calhanoglu mbërrin në Milano. Mesfushori i Turqisë ka me nënshkrue kontratën me kuqezijtë e Serie A.

Sot, ai ka mbërri n’Itali dhe mbasi t’i kryen testet mjekësore asht gati për me nënshkrue kontratën me Milanin.

Mesfushori turk, sezonin e kaluem u aktivizue me Bayer Leverkusen, ndërsa ma herët ka luejt edhe me Hamburg.

Calhanoglu konsiderohet si afrimi ma i bujshëm i Milanit në këtë merkato vere.

Shperndaje në: