McGregor u nokautue, po kqyreni çka ka ba mbas meçit (foto)

Irlandezi, Conor McGregor, festoi fort edhe pse humbi nga Floyd Mayweather, mbasi ai u largue nga dueli si 62 milionë funta ma i pasun.

McGregor u gjend në Encore Beach Club mbas duelit dhe aty gjeti nji vend të mbushun plot me përkrahës të tij, të ardhun nga Irlanda.