Meçi në kickbox përfundon në kaos, kqyreni çka bajnë shikuesit mbas këtij gjesti (video)

Meçi i kickbox i zhvilluem te Shtunen ne Paris mes Murthel Groenhart dhe Harut Grigorian ka prodhue situata te paparashikueme.

Krejt kjo ndodhi kur, Groenhart e goditi mbas shpine Gregorian’in, me nji goditje te fuqishme, por krejtesisht ilegale, transmeton Rrokum.TV

Mandej, mbas kesaj, tifozët u futen në ring dhe e sulmuen Groenhart. Njani madje, e grushtoi ate./Rrokum.TV

"DEFEND YOURSELF AT ALL TIMES!" 😱

A post shared by espn (@espn) on

Shperndaje në: