Merr fund dilema, Diego Costa del në këtë ekip (foto)

Chelsea dhe Atletico Madrid kanë arritë marrëveshjen për transferimin e sulmuesit, Diego Costa.

E përditshmja sportive, “Marca”, raporton se Costa sezonin e ardhshëm ka me qenë në drejtimin e Diego Simeones,