Messi e rrxon lojtarin e Celtic me veprimin maestral (video)

Barcelona ishte mysafir i Celtic dhe e mposhti atë me rezultat të pastër 0:2.

Mirëpo, gjatë kësaj ndeshje Messi bani nji kalim që e bani me u rrxue lojtarin e Celtic.

 

Shperndaje në: