Messi kundër portierit gjigand

Lionel Messi u ba protagonist i nji programi japonez që e vuni atë në nji sfidë vërtet argëtuese. Sulmuesi argjentinas duhej tme dhane goll përballë nji portieri gjigand që e mbulonte pothuejse krejt portën.

Messi e pranoi pa hezitim sfidën që u zhvillue në fushat stërvitore të Barcelonës dhe e fitoi këtë sfidë, tue i argëtue krejt japonezët që po e shihnin atë napërmjet ekraneve të televizorëve.

https://youtu.be/cn1ImBDYifs

Shperndaje në: