Milan blen mesfushorin e Besiktas

Milani ka gjetë akordin me Besiktas per transferimin e Jose Sosa.

Marreveshja asht arritë per 7.5 milione euro.

Jose Sosa, argjentinas, ne te kaluemen ka luejte per ekipe si Bayern Munchen, Atletico Madrid dhe Napoli.

 

Shperndaje në: