Milan kërkon yllin e Villarealit

Milan e dëshiron mbrojtësin e Villarealit, Eric Bailly.

Ekipi i Milanit dëshiron me u përforëcue në mbrojtje dhe tashma e ka të kjartë se kend duhet me transferue gjatë verës.

Bahet fjalë për qendërmbrojtësin e Villarealit, Eric Bailly, i cili ka qenë nji nga ma të mirët në La Liga këtë edicion, shkruen Sky Sports Italia.

Milan ka me pas konkurrencë të madhe, mbasi për 22 vjeçarin po interesohet edhe Barcelona.

Shperndaje në: