Modelja që po i merr n’qafë lojtarët në Europian. Ronaldo viktima e radhës!

Ashtu si në çdo Europian, futbollistët janë gjithmonë në qendër të vëmendjes së modeleve të njohuna, dhe interesi shtohet kur bahet fjalë për Cristiano Ronaldon.

Carla Howe, që asht nji modele e njohun britanike, këtë Europian e ka kalue tue dashtë me i hedhë grepat mbi disa lojtarë.

Fillimisht ajo flirtoi me anglezët Walker dhe Clyne, por mbas eliminimit të kombëtares së “3 luanëve”, vëmendja e modeles asht përqendrue te Cristiano Ronaldo, shkruen “Daily Star”.

September 18th, 2013.  Los Angeles, California. Picture shows Playboy Twin Carla Howe.
September 18th, 2013. Los Angeles, California.
Picture shows Playboy Twin Carla Howe.
Shperndaje në: