Moggi: Ju kallxoj unë çka me ba me Pogba’n

Luciano Moggi i ka sugjerue drejtuesve aktual te Juventus qe me shitë francezin Pogba mbasi asht momenti i duhun.

“Juventusi duhet me shitë Pogban menjiherë dhe me ble Higuainin”.

“Kisha me shkue në Porto që me ble Herraran dhe askush nuk kishte me ndje diferencën. Higuain asht lojtar vendimtar. E ka rastin që me fitue Ligën e Kampionëve”.

Shperndaje në: