Momenti magjik i Ronaldo’s. Kqyreni krejt çka ndodhi mbas ndeshjes!

Portugalia së bashku me Cristiano Ronaldon arritën me fitue trofeun që kishin lakmue prej shumë vitesh.

Ky asht momenti kur Ronaldo harron gjithçka mbas atij dëshpërimi në fillim të ndeshjes dhe ngriti në qiell trofeun ma prestigjioz në kontinenti Europian.

http://www.dailymotion.com/video/x4jxzyr_portugal-vs-france-final-trophy-celebration-10-07-2016-hd-trophy_sport