Montella: Ky lojtar mundet me u ba i madh

Trajneri i AC Milan, Vincenzo Montella ka lavderue punen e sulmuesit te ri Niang. Ai ka dhane keto komente mbas ndeshjes miqesore qe Milan e fitoi 2-1 ndaj francezeve te Bordeaux, transmeton Rrokum.TV.

Montella ka thane se tash asht momenti qe Niang me i shfaqe kualitetet e tij dhe me u ba lojtar i madh.

“Niang ka potencial të madh që duhet ende me kallxue. Nëse ai dëshiron me qenë nji kampion, tash asht koha e duhun për me vërtetue atë.”