Mos e huq këtë supergoll (video)

Italia e zhvilloi ndeshjen saj të parë në Kampionatin Europian, U21, kundër Danimarkës dhe fitoi me rezultatin 2-0.

Golli i parë erdhi nga Lorenzo Pellegrini, në minutën e 54 dhe ishte nji supergoll.

Shperndaje në: