Mourinho dëshiron me ndërrue komplet ekipin e Manchester United!

E përditshmja sportive madrilene “Marca” ka publikue nji listë prej 16 futbollistëve që spekulohen me u tranferue në Manchester United, me Jose Mourinhon në postin e trajnerit.

Jose Mourinho pritet të emnohet në postin e trajnerit në Manchester United, dhe ai tashma ka ba gati nji listë me emnat e futbollistëve që dëshiron me i transferue në Old Trafford.

Qe lista e lojtarëve të kërkuem nga Mourinho, ku janë edhe burimet e lajmeve për secilin lojtar:

5568-3