Mourinho largon 4 lojtarë nga Manchester United

Katër futbollistë kanë me u largue nga Manchester United.

Kjo asht kërkesa e menaxherit të ri, Jose Mourinho.

Daley Blind, Juan Mata, Bastian Schweinsteiger dhe Marcos Rojo, janë nxjerrë në shitje, raportojnë mediat britanike.

Shperndaje në: