Mourinho sot bahet trajner i Manchester United

Jose Mourinho dhe Manchester United kanë arritë marrëveshje për bashkëpunim në tre sezonet e ardhshme dhe asht çashtje ore prezentimi i tij si trajner i ri i ekipit të Manchester United.

Simbas gazetës britanike, The Sun, trajneri portugez dhe drejtuesit e klubit anglez tashma kanë arritë marrëveshje për bashkëpunim.

Shperndaje në: