Mourinho ‘zbulon’ nji mënyrë të re të stërvitjeve

Sonte tue fillue në orën 21:00 luhet derbi ma i madh anglez, ai mes Liverpoolit dhe Manchester Unitedit.

Ka me qenë ‘Anfield Road’, stadiumi që ka me i pritë titanët e futbollit anglez dhe europian, për me zhvillue ndeshjen e mbetun të javës së tetë.

Ekipi i Manchester Unitedit ka mbajtë nji seancë të shkurtë stërvitore në parkingun e hotelit pak orë para ndeshjes me Liverpoolin.