Mustafi-Arsenal, vjen lajmi zyrtar

Arsenal ka kompletue transferimin e Shkodran Mustafit dhe Lucas Perezit.

Trajnerii i Arsenalit, Arsene Wenger e ka konfirmue se Shkodran Mustafi dhe Lucas Perez i kanë krye testet mjekësore.

Ai tha se, duhet edhe pak kohë që të kompletohet transferimi i tyne.

“Mustafi dhe Perez i kanë krye testet mjekësore, por duhet të presim sa t’i kompletojmë edhe dokumentet”, tha Wenger mbas fitores kundër Watfordit.

Shperndaje në: