Napoli: Vendim i befasishëm për Hysajn

Nuk asht arritë ende marrëveshja mes mbrojtësit të Shqipnisë, Elseid Hysaj dhe drejtuesve të Napolit, të cilat i kanë vendosë çmimin.

Mediat italiane raportojnë se Napoli nuk e ka problem që me largue Hysaj, ndërsa ekipi që interesohet për shërbimet e shqiptarit duhet me i pague plot 25 milionë euro.