NBA: Spurs-Clippers, ky asht rezultati (video)

San Antonio Spurs e ka pësue humbjen e dytë këtë sezon dhe të dytën radhazi në shtëpi nga Los Angeles Clippers me rezultat 92-116.

Spurs e filluen takimin ma mirë me nji seri të shpejt prej 10-0, por nji kundër seri e Clippers prej 18-2 ishte fatale.

Loja dominante e qendrave të Clippers vazhdoi, të udhëhequn nga Chris Paul, ata arritën që me krijue nji epërsi prej 15 pikësh në çerekun e parë.

Shperndaje në: