Ndërprehet ndeshja Llapi -Feronikeli, sulmohet referi

Referi Fatmir Tahiri ka ndërpre ndeshjen ndërmjet Llapit dhe Feronikelit.

Referi anësor i takimit Llapi – Feronikeli, Enduan Baliqi asht sulmue fizikisht nga nji tifoz, tue i shkaktue lëndim në kambë.

Ai asht tue marrë mjekimin e duhun, por referii kryesor, Fatmir Tahiri ka ndërpre ndeshjen, kur Feronikeli ishte n’epërsi 0:3. /Express/