Ndeshje e ‘çmendun’ u luejt sot në Serie A (video)

Sot ne Serie A italiane u luejt ndeshja Sampdoria-Sasuolo, e cila ishte nji ndeshje perfekte.

Kur u dok se Sassulo po fitonte 3 pike te sigurta, minutat e fundit rezervuen kthesen e jashtezakonshme te vendasve, qe rikthyen rezultatin nga 0-2 ne 3-2 me gollat ne minutat 84, 86 dhe 91, shkruen Rrokum.TV

Kqyreni permbledhjen e kesaj ndeshje.