Negredo: Kështu ndalet Barcelona

Sulmuesi i Valencia’s, Alvaro Negredo ka tregue se si mundet me u ndalë Barcelona, mbasi këtë sezon ata në Mestalla barazuen ndaj Barcelona’s.

“Ju duhet me punue shumë, me luftue dhe me qenë me fat. Kjo asht gjithmonë e randësishme kundër ekipeve si Barcelona”., thotë Negredo.

“Nëse nië prej lojtarëve nuk asht në formë, lojtarët tjerë shkëlqejnë, por gjithmonë duhet me pasë durim”, deklaroi spanjolli.

Shperndaje në: