Nënshkrimi i Ansi Agollit që ka shkaktue çudi!

Mbrojtësi shqiptar që mbajti shiritin e kapitenit në dy ndeshjet e fundit të Euro 2016, ka nënshkrue si tanë lojtarët e tjerë në tabllon e pregaditun nga Ministria e Jashtme para marrjes së pasaportave diplomatike.

Mirëpo, nënshkrimi i tij ka habitë të gjithë, mbasi ashtbshumë i veçantë. Ai ka ba dy ikona të buzëqeshuna që simbolizojnë dy germa A, pra Ansi Agolli dhe mbas tyne numri 7 që ai mban në Kombëtaren e Shqipnisë.

244557

Shperndaje në: