Nesër ManUtd-Arsenal, a e mbani mend këtë moment ‘Wenger vs Mourinho’ (video)

Dy trajnerët ma të urryem në Premier League, Jose Mourino dhe Arsene Wenger kanë me u përballë të Shtunën.

Jose Mouirnho dhe Arsene Wenger nuk kanë raporte të mira, derisa në vitin 2014 ishin përleshë gjatë ndeshjes mes Chelsea dhe Arsenalit.

Shperndaje në: