Neymar e ban sefte te PSG’ja (video)

Sulmuesi brazilian, Neymar, ka fillue stërvitjet me PSG, ku edhe ka shënue gollat e parë me fanellën e ekipit francez.

Braziliani fillimisht shënoi nji goll të bukur me paraboll, mandej dha asist për Lucas dhe në fund shënoi edhe nga penalltia.