Neymar tenton driblimin por kundërshtari e ban për spital

Neymar e pësoi keq mbas nji tentimi për me driblue nji kundërshtar në duelin mes Brazilit dhe Bolivisë, por e pesoi nji goditje në krye nga e cila u gjakos.