Nga Arsenali te Real Madrid

Real Madrid mundet me ba nji super përforcim, tue marrë nji lojtar nga Arsenali.

Reali asht i interesuem për transferimin e mesfushorit të Arsenalit, Aaron Ramsey.

“Los Blancos” duen me i bashkue dyshen e Wellsit, Gareth Bale dhe Ramsey në “Santiago Bernabeu”, shkruen “The Sun”.

Shperndaje në: