Nga Serie A vjen golli ‘alla Ronaldinho’ (video)

Milani ka shënue fitore minimale 1:0 ndaj Pescarës në kuadër të xhiros së 11’të.

Rossonerëve iu mjaftoi nji goll i bukur i Bonaventurës për m’i marrë tre pikë ndaj Pescarës së Memushajt dhe Manajt.

Bonaventura shënoi në stilin e Ronaldinhos në minutën e 49’ nga gjuejtja e lirë.

https://www.youtube.com/watch?v=o8yQXqoVtBg