Nis Premier League, sonte luhet nji ndeshje

Premier League e Anglise e nis sezonin e ri sonte.

Ne 20:45 Arsenal e pret Leicester’in ne ndeshjen e pare zyrtare te kanpionatit anglez per kete sezone, shkruen Rrokum.TV

Ndeshjet tjera luhen neser dhe mbasneser.