Nis sot Bundesliga, Ancelotti synon triumfin e parë me Bayenin

Sot në orën 20:30 Bayern Munchen dhe Werder Bremen përballen mes tyne për me hapë sezonin e ri futbollistik në Bundesligën gjermane.

Ky takim zhvillohet në stadiumin ‘Allianz Arena’, ndërsa bavarezët shihen si favoritë absolut për me fitue kundër Werder Bremenit.

Shperndaje në: