Nis sot edhe Europa League, këto janë komplet ndeshjet (foto)

Nis sonte edhe gara e dyte ma prestigjioze e futbollit europian, Europa League.

Ne program per sot jane shume ndeshje, qe luhen ne dy orare, 19:00 dhe 21:05, shkruen Rrokum.TV

Gjiganti italian, AC Milan luen ne udhetim kunder Austria Vienna, ndersa Arsenal pret FC Koln ne nji tjeter sfide interesante.

Ekipi nga Shqipnia, Skenderbeu, luen si mysafir me Dynamo Kiev./Rrokum.TV

Shperndaje në: