Nji fotografi ndryshe e Messit

Lionel Messi asht nji futbollist dhe prind i mrekullueshëm.

Antonella Roccuzzo ka publikue nji fotografi mjaft personale në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet burri i saj, Lionel Messi, së bashku me birin Mateo, 1 vjeç.

Reprezentuesi argjentinas kalon gjithnji kohën e lirë me familjen e tij.

Dhe, fotografia e fundit e konfirmon lidhjen e tij të fuqishme familjare.

capture-393

Shperndaje në: