Nji lum ndeshjesh interesante luhen sot

Dita e sotme ka ne program shume ndeshje interesante nga kampionate te ndryshme europiane.

Prej sot fillojne krejt ligat e Europes, shkruen Rrokum.TV

Ne Itali, ne oren 18:00 luhet nji ndeshje shume interesante, Atalanta-Roma.

Derisa ne oren 20:45, po ashtu kemi nji perballje te forte, Inter-Fiorentina, per me vazhdue me Crotone-Milan dhe ndeshjet tjera.

Ne Angli ne oren 17:00 luhet supersfida, Tottenham-Chelsea.

Ne France, PSG me Neymar luejne kunder Touluse ne 21:00.

Barcelona e Real Madrid ne Spanje luejne kunder Betis ne oren 20:15. respektivisht kunder La Coruna ne 22:15./Rrokum.TV