Njihuni me basketbollisten ma seksi të botës (foto)

Valentina Vignali, basketbolliste dhe modele italiane, e nisi me koshin, ndërsa mandej suksesin ma të madh e arriti tue demonstrue hiret e trupit.

Shtatnaltë 1.83 metra, 25 vjeç, Valentina shkëlqeu me të rejat tue dalë nënkampione e Italisë. në 2005.

Qysh kur ishte 14 vjeç, i propozuen me u ba modele dhe prezentuese, ndërsa në 2010’ën i forcoi edhe ma shumë pozitat tue arritë deri në finale të konkursit.

immagine18 valentina-vignali-22