Nuk mjafton Ibrahimovic për me fitue Suedia

Irlanda dhe Suedia kanë barazue 1:1, në ndeshjen e tyne të parë në Euro 2016.

Ishte Hoolahan ai që shënoi për epërsinë e Irlandës, por nji autogoll nga Clark bani që Suedia me marrë nji pikë nga kjo ndeshje.

Edhe pse Ibrahimovic pati merita te autogolli i irlandezëve, megjithatë ishte i pamjaftueshëm që Suedia me fitue.

Shperndaje në: