Për këtë s’keni ndigjue asnjiherë: Qe pse dështoi transferimi te Zenit!!!

Dukej operacion i mbyllun, mirëpo Kostas Manolas, nuk ka me iu bashkue gjigantit rus Zenit, të paktën deri tash.

Nga operacioni për Manolas, Roma kishte me përfitue 40 mln euro, por mosmarrëveshja ka lindë për valutën ruse, mbasi greku ka kërkue pagesë në euro dhe jo në rubla.

Shperndaje në: