Përçahet Reali, 6 lojtarë dhe Ronaldo s’e duen Gareth Bale në finale

‘Diario’ njofton se gjashtë lojtarë të Real Madrid’it, përfshi edhe Cristiano Ronaldo, janë të mendimit se, Gareth Bale nuk ka nevojë me luejt në finale, dhe kjo mundësi i duhet dhanë Iscos, që ka shkëlqyee në ndeshjet që ka mungue wellsiani.

Simbas kësaj radio, lojtarë si: Ronaldo, Ramos, Casemiro, Coentrao, Pepe e Marcelo, dëshirojnë Iscon titullar në finalen e 3 Qershorit.

Wellsiani po përkrahet prej veç dy lojtarëve, bashkëlojtari i tij te Tottenham, Luka Modriç dhe gjermani Toni Kroos.

Shperndaje në: