Përmbledhja e ndeshjes: Kqyreni Brazilin tue e ‘shkatërrue’ Argjentinën e Messit (video)

Brazili ka shenue fitore te madhe ne perballjen klasike kunder Argjentines.

Neymar me shoke kane mposhte Messin me shoke me rezultat te thelle 3-0, ne nji ndeshje shume interesante.

Gollat per Brazilin i shenuen Coutinho, Neymar dhe Paulinho, shkruen Rrokum.TV.

Doket se rikthimi i Messit ne Kombetaren e Argjentines nuk ndikoi shume ne lojen e Argjentines, e cila doket ne nji krize koheve te fundit./Rrokum.TV

Shperndaje në: