Po afrohet loja e madhe Brazil-Argjentinë, kqyreni formacionin e kombinuem (foto)

Me 11 Nandor në orën lokale 00:45 ka me u luejt super ndeshja e shumëpritun mes Brazilit dhe Argjentinës e vlefshme për eliminatoret e Botnorit “Rusi 2018”.

Portali i njohun ‘Goal.com’ ka publikue formacionin e kombinuem nga Brazili dhe Argjentina.

auto_screenshot_21478766524

Shperndaje në: